Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 48,94 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 25737/2089/OMS

1 257 758 zł

25 700 zł /m²

Rata 5 885 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Kraków, Zwierzyniec, Półwsie Zwierzynieckie, gen. Tadeusza Kościuszki

2 pokoje, mieszkanie 48,94 m², piętro 2, oferta nr , 25737/2089/OMS, Kraków, Zwierzyniec, Półwsie Zwierzynieckie, gen. Tadeusza Kościuszki
25737/2089/OMS - zdjęcie nr 0
25737/2089/OMS - zdjęcie nr 1
25737/2089/OMS - zdjęcie nr 2
25737/2089/OMS - zdjęcie nr 3
25737/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 48.94 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

48,94 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2023

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę