Logo

Nowe mieszkanie, 44,00 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr M15

364 760 zł

8 290 zł /m²

Rata 1 707 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Modern House 2

Ełk, Konieczki, ul. Gen. Leopolda Okulickiego 8

2 pokoje, mieszkanie 44,00 m², piętro 1, oferta nr M15, Modern House 2, Ełk, Konieczki, ul. Gen. Leopolda Okulickiego 8
Modern House 2 - zdjęcie nr 0
Lokalizacja mieszkania 44 m², M15
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,00 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

Budynek B1 - IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę