Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 37,00 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 85909/6624/OMS

699 000 zł

18 892 zł /m²

Rata 3 270 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Żoliborz, gen. Józefa Zajączka

2 pokoje, mieszkanie 37,00 m², parter, oferta nr , 85909/6624/OMS, Warszawa, Żoliborz, Żoliborz, gen. Józefa Zajączka
85909/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85909/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85909/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85909/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85909/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 37 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,00 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1967

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę