Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 43,31 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr TC758620

640 000 zł

14 777 zł /m²

Rata 2 994 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Tekton Capital sp. z o.o.

Wrocław, Grabiszyn-Grabiszynek, Grabiszyn, Gen. Józefa Hallera

2 pokoje, mieszkanie 43,31 m², piętro 1, oferta nr , TC758620, Wrocław, Grabiszyn-Grabiszynek, Grabiszyn, Gen. Józefa Hallera
TC758620 - zdjęcie nr 0
TC758620 - zdjęcie nr 1
TC758620 - zdjęcie nr 2
TC758620 - zdjęcie nr 3
TC758620 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 43.31 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,31 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę