Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 45,30 m², 2 pokoje, 7 piętro, oferta nr 308926

989 000 zł

21 832 zł /m²

Rata 4 627 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty WRE Nieruchomości

Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, Gen. Antoniego Madalińskiego

2 pokoje, mieszkanie 45,30 m², piętro 7, oferta nr , 308926, Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, Gen. Antoniego Madalińskiego
308926 - zdjęcie nr 0
308926 - zdjęcie nr 1
308926 - zdjęcie nr 2
308926 - zdjęcie nr 3
308926 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 45.3 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,30 m²

Piętro:

7 piętro

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę