Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 46,10 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr IN569029

575 000 zł

12 473 zł /m²

Rata 2 690 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty InVilla Nieruchomości

Gdynia, Chylonia

2 pokoje, mieszkanie 46,10 m², piętro 2, oferta nr , IN569029, Gdynia, Chylonia, Chylonia
IN569029 - zdjęcie nr 0
IN569029 - zdjęcie nr 1
IN569029 - zdjęcie nr 2
IN569029 - zdjęcie nr 3
IN569029 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 46.1 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,10 m²

Piętro:

2 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę