Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 42,66 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr PR092696/LK/57597

908 648 zł

21 300 zł /m²

Rata 4 251 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Gdańsk, Wrzeszcz

2 pokoje, mieszkanie 42,66 m², piętro 1, oferta nr , PR092696/LK/57597, Gdańsk, Wrzeszcz
PR092696/LK/57597 - zdjęcie nr 0
Lokalizacja mieszkania 42.66 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,66 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę