Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 35,50 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr PAN384465

655 000 zł

18 451 zł /m²

Rata 3 065 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Przymorze

2 pokoje, mieszkanie 35,50 m², piętro 2, oferta nr , PAN384465, Gdańsk, Przymorze
PAN384465 - zdjęcie nr 0
PAN384465 - zdjęcie nr 1
PAN384465 - zdjęcie nr 2
PAN384465 - zdjęcie nr 3
PAN384465 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 35.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

35,50 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę