Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 46,13 m², 2 pokoje, 6 piętro, oferta nr 1/18541/OMS

655 046 zł

14 200 zł /m²

Rata 3 065 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Kodus Edyta Maternowska

Rzeszów, Fryderyka Szopena

2 pokoje, mieszkanie 46,13 m², piętro 6, oferta nr , 1/18541/OMS, Rzeszów, Fryderyka Szopena
1/18541/OMS - zdjęcie nr 0
1/18541/OMS - zdjęcie nr 1
1/18541/OMS - zdjęcie nr 2
1/18541/OMS - zdjęcie nr 3
1/18541/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 46.13 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,13 m²

Piętro:

6 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę