Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 46,00 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 25694/2089/OMS

570 000 zł

12 391 zł /m²

Rata 2 667 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Lublin, Bronowice, Firlejowska

2 pokoje, mieszkanie 46,00 m², piętro 3, oferta nr , 25694/2089/OMS, Lublin, Bronowice, Bronowice, Firlejowska
25694/2089/OMS - zdjęcie nr 0
25694/2089/OMS - zdjęcie nr 1
25694/2089/OMS - zdjęcie nr 2
25694/2089/OMS - zdjęcie nr 3
25694/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 46 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,00 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2016

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę