Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 42,53 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 19m.9-658

649 000 zł

15 260 zł /m²

Rata 3 037 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Dębniki, Ruczaj, Federowicza

2 pokoje, mieszkanie 42,53 m², parter, oferta nr , 19m.9-658, Kraków, Dębniki, Ruczaj, Federowicza
19m.9-658 - zdjęcie nr 0
19m.9-658 - zdjęcie nr 1
19m.9-658 - zdjęcie nr 2
19m.9-658 - zdjęcie nr 3
19m.9-658 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 42.53 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,53 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę