Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 33,78 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr B.2.25-465

505 000 zł

14 950 zł /m²

Rata 2 363 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Dębniki, Ruczaj, Federowicza

2 pokoje, mieszkanie 33,78 m², piętro 2, oferta nr , B.2.25-465, Kraków, Dębniki, Ruczaj, Federowicza
B.2.25-465 - zdjęcie nr 0
B.2.25-465 - zdjęcie nr 1
B.2.25-465 - zdjęcie nr 2
B.2.25-465 - zdjęcie nr 3
B.2.25-465 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 33.78 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

33,78 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025

Data aktualizacji: 2026-01-24

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę