Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 71,00 m², 2 pokoje, oferta nr R4892134

2 067 165 zł

29 115 zł/m²

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, Estepona

2 pokoje, mieszkanie 71,00 m², oferta nr , R4892134, Estepona
R4892134 - zdjęcie nr 0
R4892134 - zdjęcie nr 1
R4892134 - zdjęcie nr 2
R4892134 - zdjęcie nr 3
R4892134 - zdjęcie nr 4
R4892134 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

71,00 m²

Strony świata:

południe (S)

Rok Budowy:

2027

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę