Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 114,00 m², 2 pokoje, oferta nr R4743556

2 733 897 zł

23 982 zł/m²

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, Estepona

2 pokoje, mieszkanie 114,00 m², oferta nr , R4743556, Estepona
R4743556 - zdjęcie nr 0
R4743556 - zdjęcie nr 1
R4743556 - zdjęcie nr 2
R4743556 - zdjęcie nr 3
R4743556 - zdjęcie nr 4
R4743556 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

114,00 m²

Strony świata:

południe (S)

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę