Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 57,00 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 66801/3098/OMS

910 000 zł

15 965 zł /m²

Rata 4 258 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Wola, Emila Zegadłowicza

2 pokoje, mieszkanie 57,00 m², piętro 3, oferta nr , 66801/3098/OMS, Warszawa, Wola, Wola, Emila Zegadłowicza
66801/3098/OMS - zdjęcie nr 0
66801/3098/OMS - zdjęcie nr 1
66801/3098/OMS - zdjęcie nr 2
66801/3098/OMS - zdjęcie nr 3
66801/3098/OMS - zdjęcie nr 4
66801/3098/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

57,00 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,80 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1957

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę