Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 42,00 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 85888/6624/OMS

779 000 zł

18 548 zł /m²

Rata 3 645 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Bemowo, Dywizjonu 303

2 pokoje, mieszkanie 42,00 m², piętro 4, oferta nr , 85888/6624/OMS, Warszawa, Bemowo, Bemowo, Dywizjonu 303
85888/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85888/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85888/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85888/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85888/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 42 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,00 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2014

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę