Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 39,01 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 25419/2089/OMS

662 000 zł

16 970 zł /m²

Rata 3 097 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Warszawa, Bemowo, Dywizjonu 303

2 pokoje, mieszkanie 39,01 m², piętro 2, oferta nr , 25419/2089/OMS, Warszawa, Bemowo, Bemowo, Dywizjonu 303
25419/2089/OMS - zdjęcie nr 0
25419/2089/OMS - zdjęcie nr 1
25419/2089/OMS - zdjęcie nr 2
25419/2089/OMS - zdjęcie nr 3
25419/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 39.01 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,01 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2010

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę