Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 43,59 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr PAN193433

449 000 zł

10 301 zł /m²

Rata 2 101 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Śródmieście, Dolna Brama

2 pokoje, mieszkanie 43,59 m², piętro 3, oferta nr , PAN193433, Gdańsk, Śródmieście, Dolna Brama
PAN193433 - zdjęcie nr 0
PAN193433 - zdjęcie nr 1
PAN193433 - zdjęcie nr 2
PAN193433 - zdjęcie nr 3
PAN193433 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 43.59 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,59 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

1920

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę