Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 41,70 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr KMO-MS-2271

645 000 zł

15 468 zł /m²

Rata 3 018 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Morek Nieruchomości

Kołobrzeg, Cicha

2 pokoje, mieszkanie 41,70 m², piętro 3, oferta nr , KMO-MS-2271, Kołobrzeg, Cicha
KMO-MS-2271 - zdjęcie nr 0
KMO-MS-2271 - zdjęcie nr 1
KMO-MS-2271 - zdjęcie nr 2
KMO-MS-2271 - zdjęcie nr 3
KMO-MS-2271 - zdjęcie nr 4
KMO-MS-2271 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,70 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę