Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 49,40 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr SMBAJU257

620 000 zł

12 551 zł /m²

Rata 2 901 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Mielno, Chrobrego

2 pokoje, mieszkanie 49,40 m², piętro 1, oferta nr , SMBAJU257, Mielno, Chrobrego
SMBAJU257 - zdjęcie nr 0
SMBAJU257 - zdjęcie nr 1
SMBAJU257 - zdjęcie nr 2
SMBAJU257 - zdjęcie nr 3
SMBAJU257 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 49.4 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

49,40 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

3,20 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2019

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę