Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 51,00 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 85837/6624/OMS

749 000 zł

14 686 zł /m²

Rata 3 504 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Ząbki, Christiana Andersena

2 pokoje, mieszkanie 51,00 m², piętro 3, oferta nr , 85837/6624/OMS, Ząbki, Christiana Andersena
85837/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85837/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85837/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85837/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85837/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 51 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

51,00 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2019

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę