Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 41,37 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr FRP-MS-199301

210 000 zł

5 076 zł /m²

Rata 983 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Nieruchomości Furman

Chodzież

2 pokoje, mieszkanie 41,37 m², piętro 4, oferta nr , FRP-MS-199301, Chodzież
FRP-MS-199301 - zdjęcie nr 0
FRP-MS-199301 - zdjęcie nr 1
FRP-MS-199301 - zdjęcie nr 2
FRP-MS-199301 - zdjęcie nr 3
FRP-MS-199301 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 41.37 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,37 m²

Piętro:

4 piętro

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę