Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 47,00 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 9679/10945/OMS

628 000 zł

13 362 zł /m²

Rata 2 938 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Anndersonestates.pl sp. z o.o.

Kraków, Dębniki, Ruczaj, Chmieleniec

2 pokoje, mieszkanie 47,00 m², piętro 3, oferta nr , 9679/10945/OMS, Kraków, Dębniki, Ruczaj, Chmieleniec
9679/10945/OMS - zdjęcie nr 0
9679/10945/OMS - zdjęcie nr 1
9679/10945/OMS - zdjęcie nr 2
9679/10945/OMS - zdjęcie nr 3
9679/10945/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 47 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

47,00 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2005

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę