Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 45,51 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 116308/78/OMS

625 763 zł

13 750 zł /m²

Rata 2 928 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, Celna

2 pokoje, mieszkanie 45,51 m², piętro 1, oferta nr , 116308/78/OMS, Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, Celna
116308/78/OMS - zdjęcie nr 0
116308/78/OMS - zdjęcie nr 1
116308/78/OMS - zdjęcie nr 2
116308/78/OMS - zdjęcie nr 3
116308/78/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 45.51 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,51 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,76 m

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę