Logo

Nowe mieszkanie, 60,26 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 47

1 208 001 zł

20 047 zł/m²

Monitoring cen

Inwestycja Calpe

Hiszpania, Torrevieja, c. Calpe

2 pokoje, mieszkanie 60,26 m², parter, oferta nr 47, Calpe, Torrevieja, c. Calpe
Calpe - zdjęcie nr 0
Calpe - zdjęcie nr 1
Calpe - zdjęcie nr 2
Calpe - zdjęcie nr 3
Calpe - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 60.26 m², 47
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

60,26 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

garaż

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (27,00 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę