Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 52,50 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr SMBOPA247

559 000 zł

10 648 zł /m²

Rata 2 615 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Polanica-Zdrój, Bystrzycka

2 pokoje, mieszkanie 52,50 m², piętro 2, oferta nr , SMBOPA247, Polanica-Zdrój, Bystrzycka
SMBOPA247 - zdjęcie nr 0
SMBOPA247 - zdjęcie nr 1
SMBOPA247 - zdjęcie nr 2
SMBOPA247 - zdjęcie nr 3
SMBOPA247 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 52.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

52,50 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Rok Budowy:

2001

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę