Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 39,26 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr 44268

835 055 zł

21 270 zł /m²

Rata 3 907 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, Braterska

2 pokoje, mieszkanie 39,26 m², piętro 5, oferta nr , 44268, Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, Braterska
44268 - zdjęcie nr 0
44268 - zdjęcie nr 1
44268 - zdjęcie nr 2
44268 - zdjęcie nr 3
44268 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 39.26 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,26 m²

Piętro:

5 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę