Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 59,80 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr SMVUNA850

1 250 000 zł

20 903 zł /m²

Rata 5 848 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Warszawa, Wilanów, Branickiego

2 pokoje, mieszkanie 59,80 m², piętro 3, oferta nr , SMVUNA850, Warszawa, Wilanów, Wilanów, Branickiego
SMVUNA850 - zdjęcie nr 0
SMVUNA850 - zdjęcie nr 1
SMVUNA850 - zdjęcie nr 2
SMVUNA850 - zdjęcie nr 3
SMVUNA850 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 59.8 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

59,80 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Rok Budowy:

2012

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę