Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 31,90 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 43874

470 000 zł

14 734 zł /m²

Rata 2 199 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wrocław, Stare Miasto, Braniborska

2 pokoje, mieszkanie 31,90 m², piętro 1, oferta nr , 43874, Wrocław, Stare Miasto, Braniborska
43874 - zdjęcie nr 0
43874 - zdjęcie nr 1
43874 - zdjęcie nr 2
43874 - zdjęcie nr 3
43874 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 31.9 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

31,90 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę