Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 42,00 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 85807/6624/OMS

680 000 zł

16 190 zł /m²

Rata 3 182 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Bemowo, Borowej Góry

2 pokoje, mieszkanie 42,00 m², piętro 1, oferta nr , 85807/6624/OMS, Warszawa, Bemowo, Bemowo, Borowej Góry
85807/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85807/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85807/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85807/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85807/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 42 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,00 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1975

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Mieszkanie na sprzedaż, 2 pokoje, Warszawa, Bemowo, Borowej Góry, 85807/6624/OMS | Tabelaofert.pl