Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 49,71 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr BS5-MS-313994-5

755 000 zł

15 188 zł /m²

Rata 3 532 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Czyżyny, Bolesława Orlińskiego

2 pokoje, mieszkanie 49,71 m², piętro 3, oferta nr , BS5-MS-313994-5, Kraków, Czyżyny, Bolesława Orlińskiego
BS5-MS-313994-5 - zdjęcie nr 0
BS5-MS-313994-5 - zdjęcie nr 1
BS5-MS-313994-5 - zdjęcie nr 2
BS5-MS-313994-5 - zdjęcie nr 3
BS5-MS-313994-5 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 49.71 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

49,71 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,64 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2018

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę