Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 36,33 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 336/13719/OMS

429 000 zł

11 808 zł /m²

Rata 2 007 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Rzeszów, bł. Karoliny

2 pokoje, mieszkanie 36,33 m², piętro 3, oferta nr , 336/13719/OMS, Rzeszów, bł. Karoliny
336/13719/OMS - zdjęcie nr 0
336/13719/OMS - zdjęcie nr 1
336/13719/OMS - zdjęcie nr 2
336/13719/OMS - zdjęcie nr 3
336/13719/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 36.33 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,33 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2027

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę