Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 38,26 m², 2 pokoje, 6 piętro, oferta nr 43730

697 000 zł

18 217 zł /m²

Rata 3 261 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wrocław, Fabryczna, Białowieska

2 pokoje, mieszkanie 38,26 m², piętro 6, oferta nr , 43730, Wrocław, Fabryczna, Białowieska
43730 - zdjęcie nr 0
43730 - zdjęcie nr 1
43730 - zdjęcie nr 2
43730 - zdjęcie nr 3
43730 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 38.26 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,26 m²

Piętro:

6 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę