Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 46,00 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr IN899505

1 460 000 zł

31 739 zł /m²

Rata 6 831 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty InVilla Nieruchomości

Gdynia, Orłowo, Bernadowska

2 pokoje, mieszkanie 46,00 m², piętro 1, oferta nr , IN899505, Gdynia, Orłowo, Orłowo, Bernadowska
IN899505 - zdjęcie nr 0
IN899505 - zdjęcie nr 1
IN899505 - zdjęcie nr 2
IN899505 - zdjęcie nr 3
IN899505 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 46 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,00 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

2023

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę