Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 103,00 m², 2 pokoje, oferta nr R5021335

2 607 662 zł

25 317 zł/m²

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, Benahavis

2 pokoje, mieszkanie 103,00 m², oferta nr , R5021335, Benahavis
R5021335 - zdjęcie nr 0
R5021335 - zdjęcie nr 1
R5021335 - zdjęcie nr 2
R5021335 - zdjęcie nr 3
R5021335 - zdjęcie nr 4
R5021335 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

103,00 m²

Strony świata:

południowy wschód (SE)

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę