Logo

Nowe mieszkanie, 42,41 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr C/24

346 220 zł

8 164 zł /m²

Rata 1 620 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowy Bańgów

Siemianowice Śląskie, Przełajka, ul. Bańgowska

2 pokoje, mieszkanie 42,41 m², piętro 2, oferta nr C/24, Nowy Bańgów, Siemianowice Śląskie, Przełajka, ul. Bańgowska
Nowy Bańgów - zdjęcie nr 0
Nowy Bańgów - zdjęcie nr 1
Nowy Bańgów - zdjęcie nr 2
Nowy Bańgów - zdjęcie nr 3
Nowy Bańgów - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 42.41 m², C/24
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,41 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (4,28 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę