+2
Nowe mieszkanie, 42,93 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr C/22
350 248 zł
8 159 zł /m²
Rata 1 639 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Nowy Bańgów
Siemianowice Śląskie, Przełajka, ul. Bańgowska

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
42,93 m²
Piętro:
2 piętro
Liczba poziomów:
1
Typ kuchni:
aneks kuchenny
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
loggia (4,28 m²)
Termin oddania:
I kwartał 2027
Zapytaj o ofertę