Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 39,57 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr SMBEZU507

599 000 zł

15 138 zł /m²

Rata 2 803 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Kołobrzeg, Bałtycka

2 pokoje, mieszkanie 39,57 m², piętro 2, oferta nr , SMBEZU507, Kołobrzeg, Bałtycka
SMBEZU507 - zdjęcie nr 0
SMBEZU507 - zdjęcie nr 1
SMBEZU507 - zdjęcie nr 2
SMBEZU507 - zdjęcie nr 3
SMBEZU507 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 39.57 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,57 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,55 m

Rok Budowy:

2018

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę