Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 45,94 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 85906/6624/OMS

1 088 778 zł

23 700 zł /m²

Rata 5 094 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Włochy, Bakalarska

2 pokoje, mieszkanie 45,94 m², parter, oferta nr , 85906/6624/OMS, Warszawa, Włochy, Włochy, Bakalarska
85906/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85906/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85906/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85906/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85906/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 45.94 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,94 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2017

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę