Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 46,00 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 296982

749 000 zł

16 283 zł /m²

Rata 3 504 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mielno, B. Chrobrego

2 pokoje, mieszkanie 46,00 m², piętro 3, oferta nr , 296982, Mielno, B. Chrobrego
296982 - zdjęcie nr 0
296982 - zdjęcie nr 1
296982 - zdjęcie nr 2
296982 - zdjęcie nr 3
296982 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 46 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,00 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

2019

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę