Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 52,00 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 85301/6624/OMS

728 000 zł

14 000 zł /m²

Rata 3 406 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Włochy, Astronautów

2 pokoje, mieszkanie 52,00 m², piętro 1, oferta nr , 85301/6624/OMS, Warszawa, Włochy, Włochy, Astronautów
85301/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85301/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85301/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85301/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85301/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 52 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

52,00 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1960

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę