Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 43,40 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr SMDADO431

595 000 zł

13 710 zł /m²

Rata 2 784 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Kołobrzeg, Artyleryjska

2 pokoje, mieszkanie 43,40 m², piętro 3, oferta nr , SMDADO431, Kołobrzeg, Artyleryjska
SMDADO431 - zdjęcie nr 0
SMDADO431 - zdjęcie nr 1
SMDADO431 - zdjęcie nr 2
SMDADO431 - zdjęcie nr 3
SMDADO431 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 43.4 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,40 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę