Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 45,63 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr PAN650654

1 499 000 zł

32 851 zł /m²

Rata 7 013 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Sopot, Armii Krajowej

2 pokoje, mieszkanie 45,63 m², piętro 2, oferta nr , PAN650654, Sopot, Armii Krajowej
PAN650654 - zdjęcie nr 0
PAN650654 - zdjęcie nr 1
PAN650654 - zdjęcie nr 2
PAN650654 - zdjęcie nr 3
PAN650654 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 45.63 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,63 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

2014

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę