Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 41,97 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr DIUNEKołobrzeg

859 000 zł

20 467 zł /m²

Rata 4 019 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kołobrzeg, Antoniego Sułkowskiego

2 pokoje, mieszkanie 41,97 m², piętro 3, oferta nr , DIUNEKołobrzeg, Kołobrzeg, Antoniego Sułkowskiego
DIUNEKołobrzeg - zdjęcie nr 0
DIUNEKołobrzeg - zdjęcie nr 1
DIUNEKołobrzeg - zdjęcie nr 2
DIUNEKołobrzeg - zdjęcie nr 3
DIUNEKołobrzeg - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 41.97 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,97 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

2015

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę