Logo

Nowe mieszkanie, 48,45 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr M24

381 843 zł

7 881 zł /m²

Rata 1 787 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowa Drukarnia

Stargard, ul. Andersa 3

2 pokoje, mieszkanie 48,45 m², piętro 2, oferta nr M24, Nowa Drukarnia, Stargard, ul. Andersa 3
Nowa Drukarnia - zdjęcie nr 0
Nowa Drukarnia - zdjęcie nr 1
Nowa Drukarnia - zdjęcie nr 2
Nowa Drukarnia - zdjęcie nr 3
Nowa Drukarnia - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 48.45 m², M24
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

48,45 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Garaż:

parking naziemny

Termin oddania:

październik 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę