Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 82,00 m², 2 pokoje, oferta nr R4558363

2 500 774 zł

30 497 zł/m²

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, Altos de los Monteros

2 pokoje, mieszkanie 82,00 m², oferta nr , R4558363, Altos de los Monteros
R4558363 - zdjęcie nr 0
R4558363 - zdjęcie nr 1
R4558363 - zdjęcie nr 2
R4558363 - zdjęcie nr 3
R4558363 - zdjęcie nr 4
R4558363 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

82,00 m²

Strony świata:

wschód (E)

Rok Budowy:

2027

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę