Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 51,68 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 65674/3098/OMS

999 000 zł

19 331 zł /m²

Rata 4 674 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Włochy, al. Aleje Jerozolimskie

2 pokoje, mieszkanie 51,68 m², piętro 1, oferta nr , 65674/3098/OMS, Warszawa, Włochy, Włochy, al. Aleje Jerozolimskie
65674/3098/OMS - zdjęcie nr 0
65674/3098/OMS - zdjęcie nr 1
65674/3098/OMS - zdjęcie nr 2
65674/3098/OMS - zdjęcie nr 3
65674/3098/OMS - zdjęcie nr 4
65674/3098/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

51,68 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę