Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 32,69 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 26473/2089/OMS

1 412 208 zł

43 200 zł /m²

Rata 6 607 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Kraków, Zwierzyniec, Aleja Marszałka Ferdinanda Focha

2 pokoje, mieszkanie 32,69 m², parter, oferta nr , 26473/2089/OMS, Kraków, Zwierzyniec, Aleja Marszałka Ferdinanda Focha
26473/2089/OMS - zdjęcie nr 0
26473/2089/OMS - zdjęcie nr 1
26473/2089/OMS - zdjęcie nr 2
26473/2089/OMS - zdjęcie nr 3
26473/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 32.69 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

32,69 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,60 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę