Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 42,00 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr AG113621

549 000 zł

13 071 zł /m²

Rata 2 569 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty AGhouse Nieruchomości S.C.

Gdańsk, Wrzeszcz, Aleja Grunwaldzka

2 pokoje, mieszkanie 42,00 m², piętro 2, oferta nr , AG113621, Gdańsk, Wrzeszcz, Aleja Grunwaldzka
AG113621 - zdjęcie nr 0
AG113621 - zdjęcie nr 1
AG113621 - zdjęcie nr 2
AG113621 - zdjęcie nr 3
AG113621 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 42 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,00 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

1970

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę