Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 39,00 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 58536/2089/OMW

2 750 zł

71 zł /m²

Rata 13 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Kraków, Krowodrza, Żabiniec

2 pokoje, mieszkanie 39,00 m², piętro 2, oferta nr , 58536/2089/OMW, Kraków, Krowodrza, Żabiniec
58536/2089/OMW - zdjęcie nr 0
58536/2089/OMW - zdjęcie nr 1
58536/2089/OMW - zdjęcie nr 2
58536/2089/OMW - zdjęcie nr 3
58536/2089/OMW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 39 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,00 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2016

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Mieszkanie na wynajem, 2 pokoje, Kraków, Krowodrza, Żabiniec, 58536/2089/OMW | Tabelaofert.pl